Disney

Animované postavičky amerického animátora Walta Disneyho jsou světově nejznámějšími kreslenými postavičkami. Tento filmový producent, scénárista a režisér založil také proslulý Disneyland. Snem nejednoho dítěte je navštívit tento nejproslulejší zábavný park. V průběhu let se jeho jméno stalo světovou značkou. A které postavičky jsou ty nejoblíbenější? Mickey Mouse, kačer Donald či pes Pluto. Vdechnul život Sněhurce a jejím sedmi trpaslíkům a za tento skvělý animovaný film získal Oscara.

A přesně to vám nabízíme, obrovské množství omalovánek z dílny tohoto geniálního animátora. Vedle sebe zde můžete nalézt Popelku v umolousaných šatech, dívku v krásných šatech s jedním střevíčkem, Šmudlu a Sněhurku s princem, ale také sladké medvídky a víly. Dejte to vše za úkol vybarvit svému dítěti a zavzpomínejte si na doby, kdy vás magická Pocahontas či zuřivý Tarzan připoutal k televizním obrazovkám.




10 Responses to “Disney”

 1. [...] omalovánky, které bude Vaše dítě rádo vymalovávat. Nic nezkazíte tím, budete-li hledat Disney omalovánky k vytisknutí, jelikož postavy na těchto omalovánkách znají děti z pohádek, proto je to bude velice [...]

 2. Lenka napsal:

  pekne

 3. hana napsal:

  nevíte o maké omalovance k vitisknutí tvary děkuji hana

 4. Vladka napsal:

  krasne omalovanky

 5. pavla napsal:

  jsou moc hezké

 6. Aneta Benediktová napsal:

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat zda máte omalovánky s piráty.
  Předem moc děkuju za odpověď

  Beneidktová

 7. edita napsal:

  dobry den

 8. sisinka napsal:

  mate to skvele

 9. adelka napsal:

  :)

 10. žrýiktijz ái napsal:

  mate tu upe blbe omalovanky same divne..nelibi se mi:(

Napište nám