Shrek

K dlouhému zástupu populárních animovaných postaviček 20. a 21. století patří zelený zlobr Shrek. Na námět obrázkové knihy Williama Steiga vznikl v roce 2001 po všech stránkách úžasný počítačem animovaný film Shrek. Objevuje se zde plejáda nezapomenutelných, většinou komických postav mluvených stejně úžasnými dabéry. Za zmínku jistě stojí stále upovídaný oslík, kterému propůjčil svůj hlas Eddie Murphy, krásná princezna Fiona s hlasem Cameron Diaz.
A o čem tato animovaná movie je? O obrovském dobrodružství, velké lásce a hlavně o šťastném konci. Ač se to zdá neuvěřitelné, Shrek a Fiona se do sebe zamilují, vezmou se a šťastně spolu žijí v bažinách. I tento film byl zařazen mezi deset nejlepších animovaných filmů na světě. A aby toho nebylo málo, dočkal se Shrek i svého pokračování. V současné době jde do kin již čtvrtý (a také nejspíše poslední) díl. Proto neváhejte a pusťte se do vymalovávání veselých obrázků z této nezapomenutelné pohádky.
7 Responses to “Shrek”

 1. mr. Kozelka napsal:

  toto není šrek (SHREK) ale bořek stavitel!!!!! :(

 2. aníík napsal:

  promintě, ae tady mají bejt obrázky shreka a ne bořka stavitele..ale jinak dobrá stránka.. :)

 3. Lenka napsal:

  paráda

 4. Michaela napsal:

  stránka je super,ale má tady být stranka Shreka a je tady Bořek stavitel ,ale jinak je to dobrý

 5. sandruš napsal:

  jj souhlas s anik mají tam být obrázky šreka a ne bařka stavitela

 6. Dvořák napsal:

  Dobrý den,
  děkuji moc za krásné stránky, objevili jsme nebo spíš malá objevila malovaní a moc jí to baví a tak jí vytisknu vaše hezké předlohy.

  Nicméně Shrek mě malinko překvapil, vypadá skoro jako Bořek :-D

 7. aneta napsal:

  jste blbi ten srek tam je staci to posunout!!!!!!!!!!!!!!!

Napište nám